We believe in empowering people by offering them Learning opportunities to expand and grow career with our indemand course and improve their knowledge skill-set, as well as giving them the support they need to achieve great things in their life. With our 5000+ courses available and also provides you Free courses so you don't have to pay anything. NixonCourses is dedicated to making sure you get the best learning experience with our Top selected courses.

SEO Nasıl Yapılır? [Free SEO Tutorial]

Free SEO Tutorial - SEO Nasıl Yapılır?

Olmazsa olmaz temel SEO prensiplerinin öğrenerek, sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayın.

What you'll learn 

 SEO Temelleri
 Etkili SEO için Yapılması Gerekenler
 SEO Uyumlu Web Siteleri Hazırlamak
 SEO Test Araçları

Requirements 

 Temel düzeyde web tasarımı

Her web sitesi için olmazsa olmaz temel SEO prensiplerinin anlatıldığı bu eğitim setinde anlatılan konuları uygulayarak sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayabilirsiniz. SEO için doğru kelimelerin kullanımı, domain ve adres yapıları, titile ve header etiketleri, site içeriği, site performansı, mobil uyumluluk, Google Search Console kullanımı, backlinklerin doğru kullanımu, SEO analiz araçlarını kullanmak gibi tüm detayları bu eğitimde bulabilirsiniz.

10 eğitim videosundan oluşan toplam 1 saatlik bu eğitim ile siz de Temel Tasarım Prensiplerini öğrenerek, çok daha iyi tasarımlar yapabilirsiniz.

Who this course is for: 

SEO uyumlu web sitesi hazırlamak isteyenler

Try free courses or enroll in paid courses 

Need Help? Make a comment below and we'll help you out...❤

Post a Comment

Need Help? Make a comment below and we'll help you out...❤

Post a Comment (0)

Previous Post Next Post